Ubytování

Nabízíme ubytovací kapacity ve smluvně pronajatých vilách. Ubytování je apartmánového typu s terasou nebo balkonem s výhledem na moře. Vilky jsou situovány na pobřeží popř. v maximální vzdálenosti 30 m. Parkovací místa vozidel leží na pozemcích vilek.


 

Mapa k Orlímu hnízdu   

Mapa k vile Zdravko  


Obsazenost apartmánů a vilek Vám rádi zašleme, dotaz adresujte na adresy oceanpro@oceanpro.cz nebo oceanprocz@gmail.com.

 

Popis cesty

 

Rakousko

Vídeň-Graz-Spielfeld (přechod)

 

Slovinsko

Maribor-Ptuj-Macelj/Gruškovje (přechod)


Jak se vyhnout placeným úsekům ve Slovinsku:

Sjíždět z dálnice je nutné již v Rakousku z dálnice A9 na Exitu 226. Na návěstidle je napsáno Gersdorf, Mureck, Straβ a Gosdorf. Po sjetí z dálnice se jeďte do města Mureck. Na konci města odbočte v pravo na most přes řeku Mura do slovinského města Trate. Řeka tam tvoří státní hranice obou zemí. Po přejetí mostu budete stoupat do hor po okresní silnici směrem na Lenart. Po příjezdu do města Lenart jeďte pořád rovně až k odbočce na Maribor, Radenci a Murska Sobota. Tam odbočíte doprava směrem na Maribor a na křižovatce se dáte doleva na Ptuj a Zagreb. Dále pak jeďte do města Ptuj. Nelekejte se dálnice A5 vedoucí do Mariboru, nad kterou budete projíždět. Nadále tam směřujte rovně na Ptuj. Když dojedete do města Ptuj,  odbočte na první křižovatce na novou silnici směřující do obchodní zóny plné kruhových objezdů. Na této odbočce již bude nápis HR a tak nemusíte zajíždět přímo do centra města. Přes kruhové objezdy se držte směrovek na Zagreb a téměř vždy se tam odbočuje vpravo. Při tomto průjezdu si však dávejte pozor na rychlost, silnice je totiž známá častým měřením ze strany policie (50 km/h). Na čtvrtém kruháči jeďte rovně a po přejetí mostu přes Ptujské jezero uvidíte již nápis Zagreb s přeškrtnutým symbolem dálnice. Za pár vteřin pak najedete na posledních zhruba sto metrů dálnice, která je na těchto metrech bez poplatku.

 

Mapa objízdné trasy zde.

Video ukázka objízdné trasy přes Slovinsko - směr Chorvatsko zde.

Video ukázka objízdné trasy přes Slovinsko - směr ČR zde.


Chorvatsko

Zagreb-po dálnici hlavní směr Split, Rijeka (nová dálnice) a po rozdělení směr Senj po pobřeží trajekt Prizna-Žigljen (ostrov Pag)


Počasí

Novalja (Pag), odkaz zde!

 


Trajekt

Prizna - Žigljen (Pag), odkaz zde!

Ceník trajektu zde!

 

 

Katamaran

Novalja - Rab - Rijeka, odkaz zde!

 

 

Autobus

Novalja - Pag, odkaz zde!